?

Log in

No account? Create an account

Smrtijedčino · doupě


Srazík a jiné skvělé věci

Recent Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Byl sraz. V sobotu. Byly(i) jsme v čajce. A na trzích. A ve Vaňkovce. A byla zima. Tajně jsme jedly cukroví - moje a Rebelčino.

Na srazu byly tyto osoby: Lelli, Titany, moje maličkost, Keneu (+ Severus na plakátě) a Mants. Sraz byl po deváté na hlavasu. Málem jsem přišla pozdě.

Pak jsme šly(i) do Vaňkovky čekat na holky ze Zlína. Fotily jsme se se sobem. Ale Titany ne. Nechtěla.

V čajce jsme byly(i) první, myslím. Všechny (kromě Keneu) jsme si daly maté (nevím jak se to píše).

Keneu donesla krásný, malinkatý stromeček s řětězem ze staré písemky z matiky. Keneu obstarala i vánoční přáníčka - s Krtečkem, heč :). Podepisovaly jsme se, já růžovou propiskou ;). Snažila jsem se kreslit lebku, ale nějak to nefachalo :D.

Holky přemýšlely, jak mi mají říkat, protože Smrtijedka je moc dlouhý :D

Dávaly jsme drabbly (?) pod stůl (stoleček). Potom jsme si vybíraly. Já jsem chňapla po takovém krásném černém s moc hezkým drabblátkem ♥. Psala ho Mants. Potom jsme četly. A tipovaly (a já měla všechno špatně ;) ). Rebelčino drabble je vražedný :D. Rebelka si vytáhla moje quatro-drabble i se sexy obálkou, kterou musí nafotit a vystavit :D. Dostala ode mně ponožky - zelený proužkovaný - a strom. Korálkovej. Mants se omlouvala, že nemá dárek a slibovala, že mi něco pošle. Nakonec to vyřešila kreativně a darovala mi náušnice a brož, co na sobě našla :). Jo, a Titany od Ježíška pořídila kouzelnou hůlku :).

Číšník chtěl občanku. Bála jsem se, ale někdo pohotově prohlásil, že nebudu dýmku, takže ji nemusím ukazovat ;). Děkuju, pohotová osůbko :).

Lelli musela na autobus, tak jsme ji tam dovedly(i) a čekaly. Titany rozdávala mandarinky a Rebelka banán.
Lelli odjela a já musela domů :(. Holky pokračovaly do hospody ;).

Asi z toho budu nemocná. ale to nevadí :)

Dneska (neděle) jsem s maminkou vyrazila na nákupy. Objevily jsme knihkupectví zaměřené na ezoteriku, masáže a takový věci. Myslely jsme, že umrzneme, tak jsme zalezly do Bontonlandu. Koupila jsem asi nejlevnější DVD v obchodě, ale na ceně dárku nezáleží, ne? ;)

Potom jsme pokračovaly do hračkářství. Měli tam ty nejošklivější mimina, co jsem kdy viděla. To nejstrašidelnější bylo schválně otočený :D. Byla jsem (opět) ohromena tím, že když jsem byla úplně malá, tak obrovský plyšáci v hračkářství neměli. já chci obřího plyšáka! :)

Musela jsem si vybrat z bankomatu. Zjistila jsem, že mám moc málo peněz na výběr, tak jsem vlezla na poštu. Neskutečně nepříjemná ženská mi oznámila, že v neděli v Brně můžu vybírat jenom v Olympii. Vrrrrr...

Měla jsem sraz s Andílkem. Mělo to být dlouhý setkání, ale jelikož jsme obě zjistily, že chceme spát, jsme to předčasně zabalily. pak jsem ještě mrzla. Teď to vypadá, že nemocná nebudu, protože mamka mi to zakázala :D.

Uf, to bylo vyčerpávající. A vím, že dneska píšu strašně, ale jsem příííííšerně unavená...

Tak dobrou noc :).
Kde :
Brno
Jak :
tired tired
* * *
* * *
[User Picture]
On December 21st, 2009 06:56 am (UTC), vetesnictvi commented:
Obálku vyfotím a hodím na srazýkový blog:). Kdyby se ti náhodou chtělo, tak na ten blog můžeš do mého článku hodit odkaz na tenhle.
Bylo to bezva :). Hou hou hou, taky se tak těšíš na Vánoce? ;)
[User Picture]
On December 21st, 2009 07:02 pm (UTC), safirakey replied:
Těším, ale nestíhám :)
* * *

Previous Entry · Napiš · Share · Next Entry